Apvalūs ortakiai

Daug ortakiu-8627bd0b914848c6f0b2b7ddaa2e4837.jpg

Spiraliniai ortakiai ŠVOK sistemoms

Šiuolaikinėje ŠVOK sistemoje labai svarbu įrengti aukštus kokybės reikalavimus atitinkančius vėdinimo sistemos elementus. Didelės ŠVOK sistemos įrengimo išlaidos ir eksploatacijos kaštai reikalauja labai griežtų reikalavimų ortakių sistemai. Ortakiai turi tenkinti aukštą sandarumo klasę, ilgaamžiškumą, patogumą montuojant. Kiekvienas reikalavimo įgyvendinimas ir auštos kokybės produkto įrengimas leidžia eksploatacijos metu turėti pačias mažiausias energetines išlaidas vėliau. Lengvas, patogus ir greitas montavimas ortakių sistemų leidžia taupyti darbų išlaidas.
Tik naudodami aukščiausios kokybės medžiagas ir teisingai parinkdami matmenis galime gaminti apvalios sistemos elementus C sandarumo klasės pagal LST EN 12237 standarto reikalavimus. Dvigubo sandarinimo EPDM tarpinė leidžia pasiekt minėtą klasę be papildomų sandarinimo medžiagų naudojimo. Gaminami apvalūs elementai nuo Ø100 mm iki Ø1250 mm diametro matmenų. Surinkus elementus į vientisą ortakių sistemą gaunamas ištisinis gaminys, kur tarpinės liečiasi prie vidinių paviršių visu savo plotu, taip uždarydamos visus galimus oro praėjimus tarp sujungimų. Tarpinės profilis pagamintas iš medžiagų ir specialios formos, kad uždėti ir sujungti elementus yra paprasta ir nereikia didelės jėgos, tačiau išrinkti sistemą jau reikia pridėti daug pastangų, nes specialios formos tarpinė įsispraudžia į elementus ir neleidžia jiems atsijungti sudarydama aukštos klasės sandarumą sistemoje. 
Visos medžiagos yra tikrinamos gamybos procese, ar tarpinės yra vientiso medžiagos, neįplyšusios, ar reikiamų matmenų. Skirtingiems diametrams yra naudojama kintamo aukščio tarpinės profilis dėl didesnių tolerancijų ribos. Pagamintas produktas patikrinamas su kalibru dėl matmenų tinkamumo.