Kontaktai


UAB "MK Technika"

Įmonės kodas 301602596
PVM mok. kodas LT100003911012
Registracijos adresas Vilniaus g. 36K1
LT-14200 Putiniškių k., Sudervės sen.,
Vilniaus raj. Lietuva
AB "Citadele" bankas
a/s LT487290000011467081
el.p. info@mktechnika.lt

Nauja gamykla yra patogioje vietoje Putiniškių kaime, šalia magistralinio kelio A2 Vilnius – Panevėžys, posūkis ties nuoroda Dūkštos 15 km.

VILNIUS

Vilniaus g. 36K1, LT-14200, Putiniškių k.,
Sudervės sen., Vilniaus raj., Lietuva
Darbo laikas: I-V 7:00-16:00
Žemėlapis

Direktorius / CEO

Marius Kibildis
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40444
el.p.: marius@mktechnika.lt

Pardavimų ir plėtros vadovė / 
Head of Sales and Development

Natalija Butkienė
Mob.tel.: +370 655 00908
el.p.: natalija@mktechnika.lt

Pardavimų projektų vadovas / 
Sales Project Manager

Aldis Gailiūnas
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 699 01250
el.p.: aldis@mktechnika.lt

Pardavimų vadybininkas / 
Sales Manager

Tomas Naginionis
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40832
el.p.: tomas@mktechnika.lt

Pardavimų vadybininkas / 
Sales Manager

Matas Petrauskas
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40830
el.p.: matas@mktechnika.lt

Gamybos vadovas / 
Head of manufacturing

Laimius Vaznelis
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel.: +370 640 97733
el.p.: laimius@mktechnika.lt

Technikos konsultantas / 
Technical consultant

Jonas Mikalauskas
Mob.tel: +370 686 69749
el.p.: jonas@mktechnika.lt

Vyr. finansininkė / 
Accountant Manager

Aurelija Bimbienė
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40831
el.p.: aurelija@mktechnika.lt

KAUNAS

Verslo g. 26, LT-52103 Kaunas, Lietuva
Darbo laikas: I-V 7:00-16:00
Žemėlapis

Kauno regiono pardavimų vadovas / 
Head of Sales of Kaunas region

Robertas Vorobjovas
Mob.tel: +370 640 81144
el.p.: robertas@mktechnika.lt

Kauno regiono pardavimų vadybininkė / 
Sales Manager of Kaunas region

Agnė Grigaliūnienė
Mob.tel: +370 615 98005
el.p.: agne@mktechnika.lt