Kontaktai


UAB "MK Technika"

Įmonės kodas 301602596
PVM mok. kodas LT100003911012
AB "Citadele" bankas
a/s LT487290000011467081
el.p. info@mktechnika.lt

VILNIUS

Verkių g. 50, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Žemėlapis

Direktorius/CEO

Marius Kibildis
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40444
el.p.: marius@mktechnika.lt

Gamybos vadovas / 
Head of manufacturing

Laimius Vaznelis
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel.: +370 640 97733
el.p.: laimius@mktechnika.lt

Pardavimų vadovas / 
Head of sales

Aldis Gailiūnas
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 699 01250
el.p.: aldis@mktechnika.lt

Pardavimų vadybininkas / 
Sales Manager

Tomas Naginionis
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40832
el.p.: tomas@mktechnika.lt

Pardavimų vadybininkas / 
Sales Manager

Matas Petrauskas
Tel.: +370 5 2733693
Mob.tel: +370 640 40830
el.p.: matas@mktechnika.lt

Technikos konsultantas / 
Technical consultant

Jonas Mikalauskas
Mob.tel: +370 686 69749
el.p.: jonas@mktechnika.lt

KAUNAS

Palemono g. 7D, LT-52158 Kaunas, Lietuva
Žemėlapis

Kauno regiono pardavimų vadovas / 
Head of sales of Kaunas region

Robertas Vorobjovas
Mob.tel: +370 640 81144
el.p.: robertas@mktechnika.lt

Kauno regiono pardavimų vadybininkė / 
Sales Manager of Kaunas region

Agnė Grigaliūnienė
Mob.tel: +370 615 98005
el.p.: agne@mktechnika.lt