Sertifikuotos dūmų kanalų sekcijos Multi


2023-07-14

Sertifikuotos dūmų kanalų sekcijos "Multi"

Statybų sektoriuje svarbu naudoti saugius ir sertifikuotus produktus, kurie esant pavojui gali išsaugoti žmonių gyvybę. Mūsų asortimente jau galime pasiūlyti dūmų kanalų sekcijas DMK-1 tipo, kurios yra klasifikuojamos kaip kelių patalpų  dūmų šalinimo kanalų sekcijos EI60 (ve - ho) S500 multi pagal LST EN 13501-4 standartą. UAB „MK Technika“  sertifikavo bei gavo CE ženklą šiam produktui testavimo, tikrinimo ir sertifikavimo įmonėje UAB "Kiwa Inspecta".
Dūmų kanalų sistema yra skirta pašalinti dūmams ir karštoms dujoms gaisro metu ar po jo. Šalinant iš patalpos dūmus ir įleidžiant pritekamo švaraus oro sudaromos sąlygos žmonių evakuacijai iš patalpos, o priešgaisrinės tarnybos gali greičiau aptikti gaisro židinį ir jį gesinti.
Šios DMK-1 dūmų kanalų sekcijos naudojamos įrengiant kelių patalpų dūmų ištraukimo kanalus ir/arba kartu su vienos patalpos dūmų kanalais DSK. Dūmų kanalų sekcijos yra išbandytos laikui iki 1 valandos gaisro sąlygomis, kai sistemoje gali būti palaikomas +500 Pa arba –500 Pa slėgis. Kelių patalpų dūmų kanalų sekcijos DMK-1 gali būti montuojamos vertikalioje ir horizontalioje padėtyje didžiausių matmenų iki 1250x1000 mm ir 1500 mm ilgio.

Produkto reikalavimai:

LST EN 12101-7

Dūmų ir šilumos kontrolės sistemos. 7 dalis. Dūmų kanalo sekcijos.

Bandymo metodas:

LST EN 1366-8

Inžinerinių tinklų įrenginių atsparumo ugniai bandymai. 8 dalis. Dūmų ištraukimo kanalai.

Klasifikavimas:

LST EN 13501-4

Statybos gaminių ir pastato elementų klasifikavimas pagal atsparumą ugniai. 4 dalis. Klasifikavimas pagal dūmų kontrolės sistemų komponentų atsparumo ugniai bandymų duomenis.


Didžiausias kanalo plotis x aukštis, mm

Standartinis kanalo sekcijos ilgis, mm

Klasifikavimas

≤ 1250x1000

1500

EI60 (ve - ho) S500 multi

Šios dūmų kanalų sekcijos yra tik dalis visos bendros priešgaisrinės sistemos. Projektavimas ir įrengimas turi būti atliekamas priešgaisrinės saugos ekspertų pagalba.
DMK-1 dūmų kanalai gali būti naudojami siekiant užtikrinti:
  • 1 valandos nenutrūkstamą karštų dujų šalinimą esant gaisrui patalpose. Šachtų įrengimui
  • vidaus patalpos temperatūros sumažinimą
  • švaraus oro sluoksnio sukūrimą